Goed uit de startblokken met winning team
Deze masterclasses zijn bedoeld om het nieuwe College van Burgemeester & Wethouders na de Gemeenteraadsverkiezingen van 2026 goed uit de startblokken te helpen. Het Collegeprogramma is tussen de coalitiepartijen overeen gekomen en nu start het beleid en uitvoering daarvan. Naast inhoudelijke overeenstemming is een goed samenwerkend team van Burgemeester & Wethouders noodzakelijk om succesvol te zijn. Wij ondersteunen bij deze teamvorming.
De inhoud van de masterclasses bepalen we graag met de opdrachtgever. Dit is namelijk zeer afhankelijk van de behoeften en samenstelling van het nieuwe College. Aan de orde kunnen bijvoorbeeld komen:
Samen met u bekijken we wat het beste programma zou zijn.
Voor deze masterclasses zetten we doorgewinterde adviseurs in, die veel ervaring hebben met politiek bestuurlijke verhoudingen en met het begeleiden van individuele wethouders en van teamvorming Colleges B&W. Deze adviseurs geven ook regelmatig intervisie aan B&W van diverse gemeenten.
Ontvang 2x per jaar de updates over onze trainingen en de laatste trends